ONLINE: Soroksár SC – FC Ajka

Soroksár SC- FC Ajka

2-2

(2-1)

Budapest: Zártkapus mérkőzés. Játékvezető: Nazsa Tamás (Farkas Balázs, Máyer Gábor)
Gólszerző: Csernik, Lovrencdics (büntetőből) illetve Nagy K (2)

Tudósítás:
90′Véget ért a mérkőzés

88’Nagy I. szabadrúgását Tar fejeli centikkel kapu mellé

81′Csizmadia kiugratása után Nagy K. egyenlít 2-2

68’Horváth ezúttal Lovrencsics ziccerét védi bravúrral

63’Szerető szabadrúgását védi bravúrral Horváth

51′ Rétyi beadása után Nagy I. lövése csattan a kapufán, majd Irimiás lövését Varga üti középre, kipattanó Nagy K-ról pattan Varga kezébe

48’Lovrencsics ziccerét védi Horváth

46′Elkezdődött a második félidő

45′Véget ért az első félidő

45’Lovrencsics fejését védi bravúrral Horváth

35′Tar ollózta el a labdát, a játékvezető szabálytalannak látta, büntető. Meglepő döntés… A labda mögé Lovrencsics állt, aki higgadtan passzolt a jobb alsóba. 2-1

27’Szögletet követően Csizmadiat rántották le, tizenegyes. A labda mögé Présinger áll, akinek lövését Varga védi…

22’Soltész lövését üti bravúrral szögletre Varga

11′ Szerencsés góllal egyenlít a hazai csapat: Horváth védése Kenderesre pattant, akiről a játékszer Cseenik elé került, és csak az üres kapuba kellett passzolnia 1-1

5′ Csizmadia lövése még a kapufáról a vonalra pattant, a kipattanót Nagy K. jutatta a kapuba 0-1

4′ Tóth került helyzetbe, de Varga jól jött ki és hárítani tudott

1′Elkezdődött a mérkőzés