23. Földi

Vezetőedző:
Várhidi Péter

Tudósítás:

90′Véget ért a mérkőzés

90′Kitámadtunk és ahogy az lenni szokott ezt kihasználta az ellenfél, Andric lőtt a kapuba 3-1

75′Hiába a nagy fölény, Szűcs Kristófot látta szabálytalannak a büntetőterületen belül. A 11est Szarka értékesítette 2-1

68’Présinger szögletét centikkel fejeli kapu mellé Tar
65′ Irimiás elé kerül a labda, aki egy igazítás követően a jobb alsóba lőtt 1-1

60’Nagy K. rohan végig a pályán, majd életerős lövését Pogacsics védte

52′ Csizmadia lövését védi Pogacsics, majd Présinger középre adása megy el centikkel Nagy K. előtt . Most nagyon nyomunk

51′ Présinger lépett ki ziccerben, lövés helyett passzolt, ami támadóink mögé érkezett, így oda a nagy helyzet

50′ Nagy K. lövését védte Pogacsics

46′Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért az első félidő

40′ Zamostnyt fejelik le nagyon csúnyán, büntető helyett továbbot int a játékvezető

37′ Ahelyett hogy mi jöttünk volna szabadrúgással, érthetetlen módon a hazaiak vegezhettek el szabadrúgást. A labda mögé Erdei állt, aki nagy erővel lőtt a bal felső sarokba
1-0

21′ Présinger távoli lövését védi bravúrral Pogacsics

18′ Nagy K. lőtt éles szögből, próbálkozását Pogacsics védte

16′ Zamostny szabadrúgását védi magabiztosan Pogacsics

11′ Szarka mellel készítette le Balázsnak, aki kapásból kevéssel Horváth kapuja fölé lőtt

1′Elkezdődött a mérkőzés