35. Bosnjak

Vezetőedző:
Mátyus János

Tudósítás:

90’Véget ért a mérkőzés. Nem érdemeltünk vereséget, de sajnos ma nem sikerült betalálnunk

66′ Kovács éles beadásáról centikkel maradt le a hosszún Nagy K.
57’Nem sokon múlt az egyenlítés: Tóth lépett ki remekül lövését szögletre blokkolták

55′Megszerezte a vezetést a hazai csapat: egy lecsorgó labdát Tóth B. érdekesen talált el ami megzavarta Horváthot és a kapu középébe jutott a labda 1-0

53′ A szünetben beállt Bosnjak rúgta fel nagyon csúnyán. A Haladás védője sárgát, Soltészt edig a mentő vitte el a pályáról…

49′ Tóth ugratta ki rétyit, akit még szerelni tudtak, a labda Zsolnai elé került akinek lövése kapu mellé ment

46′ Elkezdődött a második félidő

45′Véget ért az első félidő

42′ Most a másik kapu előtt adódik nagy lehetőség: Soltész kerül lövőhelyzetbe, bal alsóba tartó labdáját Verpecz bravúrral védte

40’Előbb Csillus lövését , majd 1 perccel később Szalai fejesét védi bravúrral Horváth

38’Németh futott el a bal oldalon, majd az oldalhálóba lőtt

28′ Nagy K. futott el a bal oldalon, majd középre adort, labdájáról éppen lemaradt a középen érkező Zsolnai

22′ Érdekes ítélet : Kovács Nikolaszt vágták fel a büntetőterületen belül, tizenegyes helyett, még védőnk kapott sárgalapot….

17’Soltész ment el szépen a jobb oldalon, majd Nagy K. elé passzolt, aki erőből középre lőtte a labdát Zsolnaihoz, aki lekeszítette Soltésznak, támadónk jobb lábas lövését azonban könnyen védte Verpecz

7′ Nagy K. félpályáról végezhetett el szabadrúgást, észrevette hogy Verpecz kint áll, próbálkozása kevéssel ment kapu fölé

1′ Elkezdődött a mérkőzés