25. Sitku

Vezetőedző:
Csábi József

Tudósítás:
3 pontot hagytunk Szolnokon… Rengeteg helyzetet hagytunk ki, míg a Szolnok 2 helyzetéből 1et értékesíteni tudott.

90+2’Csizmadia fejében maradt az egyenlítés

9012′ Hihetetlen! Egyértelműen kezezik egy hazai védő, a játékvezető érthetetlen módon tizenegyes helyett szögletet ítél

89′ Présinger beadását Zsolnai fejelte kapura, Molnár azonban hárítani tudott

82′Ahogy az lenni szokott a rengeteg kihagyott helyzet megbosszulta magát: egy jobboldali szabadrúgást követően Horgosi fejelt a kapunkba 1-0

76′ Horváth óriási bravúrja kellett az első komolyabb szolnoki helyzetnél: egy szabadrúgást követően Novák éles lövésénél volt résen kapusunk

69’Nagy K. lövése előbb Rétyit találta el, majd a megszerzett labda után a beadást Nagy K. centikkel fejelte kapu fölé…

57’Nagy K. lövése ment kevéssel kapu fölé, Molnár már verve volt

48’Szinte hihetetlen, hogy mi maradt ki megint: Rétyi beadását Nagy K. fejelte kapura,Molnár szerencsésen védeni tudott, majd a kipattanót Csizmadia lőtte kapura Molnár bravúrral ezt is védeni tudta…

46′ Elkezdődött a második félidő

45′Véget ért az első félidő

43’Nagy K. egy visszacselt követően lőtt, próbálkozását a hazai kapus könnyedén védte

39’Kapu előtti kavarodást követően Zamostny lövése ment kapu fölé

24’Rétyi fülelt le egy labdát, majd szép cselt követően a hosszút vette célba, jobblábas lövése kevéssel ment mellé

6’Ismételten nagy helyzet maradt ki: ezúttal Nagy K. lépett ki, lövése kevéssel ment kapu mellé

3′ Óriási helyzetet hagytunk ki: Nagy K. tekert remekül középre, labdája teljesen egyedül találta Csizmadiát, aki senkitől sem zavartatva centikkel fejelt kapu mellé

1′ Elkezdődött a mérkőzés