29. Molnár D.

Vezetőedző:
Kis Károly

Tudósítás:

90′ Véget ért a mérkőzés

90′ A ráadásban Hováth Péter kétszer is próbálkozott, gólt azonban sajnos nem sikerült neki szerezni

80′ Kenderest látta szabálytalannak Böcskei, ezúttal Jova állt a labda mögé, aki magabiztosan értékesítette a megítélt büntetőt 3-4

56′ Tóth Barna lövését védi bravúrral Horváth

51′ Nagyszerű támadás végén Nagy K. volt eredményes! 3-3

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért a félidő

39′ Megszerzi a vezetést a vendég csapat, miután egy szabadrúgást követően Tóth Barna fejelt a kapuba

21′ Ismételten egyenlít a Nyíregyháza: ezúttal Kovács volt eredményes

19′ Soltésszal szemben szabálytalankodnak a játékvezető büntetőt helyett támadónknak ad sárgalapot

10′ Görgényit látja szabálytalannak Böcskei játékvezető, a megítélt büntetőt azonban Papp csúnyán fölé lövi

8′ Csizmadia teker gyönyörűen Jova felett a bal felsőbe 2-1

5′ Egyből jön az egyenlítés, a vendégeknél Hornyák volt eredményes

4′ Horváth nagy bedobását Csizmadia csúsztatta meg, a hosszún érkező Nagy K. fejelt kapura, elsőre még hárítani tudott Jova, a kipattanót azonban támadónk már a kapuba juttatta 1-0

2′ Soltész cselezett szépen az alapvonalig, középre adása pontatlan volt, a kipattanót Csizmadia szerezte meg, akinek beadását Horváth P. vágta kapásból kapu fölé

1′ Elkezdődött a mérkőzés