30. Soltész

Vezetőedző:
Kis Károly

Tudósítás:
90+3′ Véget ért a mérkőzés

90′ Irimiást rúgták fel a büntetőterületen belül, tizenegyes. A labda mögé Zamostny állt, ki magabiztosan lőtt a kapu közepébe! Zeng a szép volt fiúk!

82′ Feil kapta meg a második sárgáját, amiért kiállítja a játékvezető

78′ Soltész lépett ki, lövését Horváth védte bravúrral

63′ Nálunk az előny! Kovács remek labdájával Nagy K. fordult le, majd két védőt és a kapust is lefektetve az üres kapuba passzolt! 2-1

47′ Nagy K. rázta le magáról védőjét, majd lövését egy vendég védő blokkolta szögletre. Támadónk passzolhatott is volna, hiszen Csizmadiai teljesen egyedül jött középen

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért az első félidő

43′ Újra pontrúgás után volt veszélyes a vendégcsapat: szögletet követően egy vendég játékos a hosszúra csúsztatott a hosszún érkező Oltean szerencsére nem találta el a labdát

35′ Nagy K. szerzett harcosan labdát, majd Rétyihez került a játékszer, aki Zamostnyhoz gurított, utóbbi a kapufára lőtt, Horváth már verve volt

29’Rétyi vett át szépen egy labdát, egyből ziccerbe került, de Horváth nagy bravúrral védeni tudott

25′ Nagy K. szép cselt követően remekül ugratta ki Csizmadiát, aki lefutotta védőjét, majd lövését Horváth szögletre rúgta

23′ Szép labdakihozatalt követően Zamostny ugratta ki remekül Nagy K., aki egy csel után lőtt, de lövése egy vendég védőről lepattant

15′ Szerencsére hamar sikerült az egyenlítés: egy előre vágott labdánál Fótyik esett el, így Nagy K-nak már csak Horváth állhatta útját. A vendégek kapusát is kicselezte támadónk, majd a kapu közepébe lőtt 1-1

11′ Megszerezte a vezetést a vendégcsapat: egy jobb oldali szabadrúgásra Krausz érkezett a legjobban, aki senkitől sem zavartva juttatta a hálóba a labdát 0-1

1′ Elkezdődött a mérkőzés