31. Stoiacovici

Vezetőedző:
Kis Károly

Tudósítás:

90+3′ Véget ért a mérkőzés!

90+1′ Nagy K-t vágta fel Hársfalvi, büntető! A sértett lőtte a tizenegyest, de Hársfalvi védeni tudott

88′ Zamostny szabadrúgása ment kevéssel kapu fölé

64′ Szegi lépett ki ziccerben, de a szerencsére rosszul célzott és kapu mellé lőtt

60′ Megduplázzuk előnyünket! Nagy K. szép cseleket követően passzolt Rétyi elé, aki a kapu közepébe passzolt! 2-0

48′ Nagyszerűen kezdtük a második félidőt! Nagy K. futott el remekül a jobb oldalon, majd visszagurított, zamostny pedig senkitől sem zavartatva lőtt a kapu jobb oldalába! 1-0

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért az első félidő

34′ Egy vendégkontra végén Horváth védi Szatmári lövését

32′ Rétyi gyönyörűen cselezte magát helyzetig, majd lövését a jobb kapufa állította meg, a kipattanót Zamostny vágta újra kapura, lövését Hársfalvi bravúrral ütötte szögletre.

26′ Ezúttal Szatmári lövésénél kellett védenie Horváthnak. Sajnos fölényben a Gyirmót

16′ Heffler Norbert játszotta magát szépen tisztára, majd Horváth felett emelt, de szerencsére célt tévesztett

7′ Simon életerős lövését védi bravúrral Horváth D .

1′ Elkezdődött a mérkőzés

– 15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

– 30′ A mieink tiszta fehérben, míg a vendégek tiszta sárgában lépnek ma pályára