31. Stoiacovici

Vezetőedző:
Kis Károly

Tudósítás:

90′ Véget ért a mérkőzés

76′ Csizmadia volt harcias a bal oldalon, középre adását Soltész lőtte a bal alsóba 2-0

74′ Nyirit kiállította a játékvezető

63′ Vigh közeli bombáját védi bravúrral Horváth

46′ Szabadrúgást követően Csizmadia elé kerül a labda, aki nagy erővel lő a kapuba! 1-0

46′ Elkezdőzött a második félidő

45′ Véget ért a félidő

45′ Nagy helyzettel fejeztük be az első félidőt: Nagy K. lövése pattant le egy védőről, egy másik dorogi játékos fejjel eltévesztette a labdát, az ordító helyzetben Rétyi lövése a kapufán csattant, majd a kipattanót Tóth lőtte Mursitsba. Hihetetlen balszerencse már másodszor találjuk el a mérkőzésen a kapufát.

35′ Szerencsi közeli lövését védi bravúrral Horváth

25′ Szögletet követően Tar fejese csattant a kapufán, a kipattantó Szekér közvetlen közelről Mursitsba lövi

22′ Présingert állítja ki a játékvezető, tizenegyeshez jut a vendég csapat. A labda mögé Csillag állt, akinek büntetőjét Horváth Dániel védte bravúrral.

1′ Elkezdődött a mérkőzés

– 15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

– 30′ A mieink tiszta fehérben, míg a vendégek piros-feketében lépnek ma pályára