31. Stoiacovici

Vezetőedző:
Kis Károly

Tudósítás:

90′ Véget ért a mérkőzés. Hihetetlen peches találkozón vagyunk túl, az eredmény nem tükrözi a játék képét…

85′ tovább folytatja nagyszerű helyzetkihasználást a vendégcsapat: ezúttal egy szabadrúgást még nagy bravúrral védeni tudott Horváth, de a kipattanót a kapu torkából már a kapuba juttatta Kékesi, igaz a vendég támadó lesen állt …. 1-5

81′ Szép támadás végén Zamostny beadását Tóth fejeli kapura, de Kovács ezúttal is hárítani tudott

72′ Egy kontra végén Pethő talált a kapuba… 1-4

64′ Hihetetlen pech. 1 perce csapatunk kihasználta 3. cserelehetőségét, majd most megsérül Kovács, így emberhátrányban folytatjuk ….

55′ Hihetetlen, de a Budaörs az összes valamire való helyzetét gólra váltja, ezúttal Pethő Bene talált a kapuba 1-3

53′ Zsolnai szögletét a hosszún érkező Kovács fejelte kapura, de Kovács nagy bravúrral védeni tudott

48′ Nagy bedobást Kovács csak megcsúsztatni tudott, Petneházi elé került a labda, aki kapásból a kapuba lőtt 1-2

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért az első félidő

33′ Zsolnai újabb jó szögletét Zamostny fejelte kapura, Kovácson túljutott a labda, de egy vendég védő tisztázni tudott gólvonalról

31′ Zsolnai szögletét ezúttal Tar fejelte kapura, Kovács azonban magabiztosan védeni tudott

21′ Tóth passzolt szépen Zamostny elé, aki senkitől sem zavartatva lőtt, lövésre a jobb kapufán csattant, Kovács kapus már verve volt

17′ Nagy K. csípett el egy kirúgást, majd egy vissza cselt követően kapura emelt, a vendégek kapusa nagy bravúrral védeni tudott

13′ Zsolnai beadását Zamostny fejeli kevéssel kapu mellé

8′ Középkezdésből itt az egyenlítés! Nagy K. cselezgetett a vendég kapu előtt, majd Zamostny elé került a labda, aki ballal a bal alsóba lőtt 1-1

7′ Az első lehetőségét gólra váltja a vendégcsapat: Molnár Cs. vállalkozott lövésre jó 25 méterről és kipókhálózta a a jobb felsőt 0-1

1′ Elkezdődött a mérkőzés

– 15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

– 30′ A mieink tiszta fehérben, míg a vendégek tiszta feketében lépnek ma pályára