Rendkívül mély pályán, 4 gólt szerezve zárta csapatunk a felkészülést.

FC Ajka-Soroksár
4-1 (3-0)

Ajka, zárt kapuk mögött.

FC Ajka: Horváth D. – Kovács, Heffler, Tar (Görgényi, 46.), Présinger (Csemer, 77.) – Soltész (Nagy K., 77.), Csizmadia (Irimiás, 65.), Szekér, Kenderes (Stoiacovici, 65.) – Zsolnai (Rétyi, 65.), Tóth B. (Szűcs, 46.). Vezetőedző: Kis Károly.

Soroksár SC: Varga Á. – Csontos, Bene, Pászka, Gengeliczki, Derekas, Csernyik, Erdélyi, Szerető, Korozmán, Magyari. Csereként lépett pályára: Gárdos, Takács, Hudák, Valencsik, Tóth D., Orosz, Ramadan, Ladányi. Vezetőedző: Lipcsei Péter.

3. perc: Soltész futott el a jobb oldalon, visszagurított labdájára Csizmadia jól érkezett, és a jobb alsó sarokba helyezett, 1-0.

8. perc: bal oldali ajkai támadást követően Csizmadia beadását Zsolnai nyolc méterről a jobb alsó sarokba fejelte, 2-0.

25. perc: Tar mezénél húzta vissza ellenfelét a 16-oson belül, 11-es, a büntetőt Erdélyi a jobb kapufára lőtte.

33. perc: Tóth Barnát lökték fel fejelés közben az ötösön, a labda közben a kapuba jutott, a játékvezető mégis 11-est ítélt, amelyet Soltész a kapust becsapva értékesített, 3-0.

57. perc: szépített a vendégcsapat, Erdélyi javította büntetőnél elkövetett hibáját, egy szöglet után fejelt a jobb alsóba, 3-1.

62. perc: Soltész remek labdával ugratta ki Zsolnait, aki higgadtan helyezett a kapu jobb oldalába, 4-1.

Kis Károly: Biztató játékot nyújtottunk egy héttel a rajt előtt, ráadásul látványos gólokat lőttünk.