2024.04.25.
Felnőtt

Csizmadia Zoltán: Ők az esélyesebbek, de győzni szeretnénk!

Mérkőzés beharangozó riportsorozatunkban a játékosokkal beszélgetünk az aktuális mérkőzéssel kapcsolatban. Szerdán a tabella éllovasa, a DVSC látogat hozzánk. A mérkőzés előtt támadónkat, Csizmadia Zoltánt kérdeztük.

Hétvégén fantasztikus mérkőzésen 7:2 arányban győztük le a Budaörs csapatát. Hogyan láttad a mérkőzést belülről?

Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, az első percektől úgy alakult a találkozó, ahogy terveztük. Hamar háromgólos előnybe kerültünk, de nem álltunk meg, így sikerült még két gólt szereznünk, ezáltal ötgólos előnnyel fordultunk! A második félidőben voltak a Budaörsnek is lehetőségei, de nem éreztem a veszélyét annak, hogy több gólt is rúgjanak. A hazaiak ugyan be tudtak találni kétszer, de mi válaszolni tudtunk mind a két találatra. Összességében az egész csapat nagyszerű teljesítményt nyújtott!

Szerdán a bajnokaspiráns DVSC együttesét fogadjuk hazai pályán. Mit vársz a mérkőzéstől?

Nehéz mérkőzésre számítok! Ők az esélyesebbek, de úgy lépünk pályára, hogy győzni szeretnénk!

Remek formában kezdte a csapat a tavaszt. Mit vársz a szezon hátralévő idejében?

Mindenképpen szeretnénk minél tovább folytatni ezt a jó formát, és egyre feljebb lépkedni a tabellán!

Köszönjük szépen, sok sikert! Hajrá Ajka! Együtt a város!

Fotó: Kovács Ivett