Üdv Ajkán Milán!
A családja a legnagyobb támasza, Ajkára pedig ambíciókkal telve érkezett. Új igazolásunkkal, Papp Milánnal beszélgettünk.
Isten hozott a csapatban! Mesélj kicsit az eddigi pályafutásodról!
Az utánpótlás éveimet Felcsúton töltöttem a Puskás Akadémián, itt végig jártam a ranglétrát, majd egy féléves Csákvári kitérő után csöppentem bele a felnőtt futball világába. Az elmúlt években játszottam Győrben, Gyirmóton, Kazincbarcikán és Kecskeméten is, utóbbi városból teszem át a székhelyem Ajkára.
Milyen célokkal vágsz neki a szezonnak?
Az elmúlt időben olyan közegben voltam, hol nem becsültek meg, nem hittek bennem, de szeretném bebizonyítani mindenkinek, hogy sokkal több van bennem. Rövid időn belül az első osztályban szeretnék futballozni. Ennek megfelelően a célom, hogy meghatározó játékossá tudjak válni idén és vezéregyénisége legyek a csapatnak. Karrierem során mindig szakmai szempontok alapján igazoltam mindenhova, ez most is így van. Úgy gondolom, hogy a klub és az én elképzeléseim megegyeznek a jövővel kapcsolatban, innentől enyém a terep, hogy a pályán bizonyítsak. Ezúton is köszönöm a lehetőséget az FC Ajkának és Gaál Bálintnak, akinek a személye kulcsfontosságú volt az átigazolásomban.
Hogyan jellemeznéd magad, mint labdarúgót? Mik az erősségeid?
Nem szeretek magamról jellemzést adni, ezt meghagyom a szurkolóknak, hogy majd maguk döntsék el 😊
Mit csinálsz legszívesebben, amikor nem a focipályán vagy? Hogyan kapcsolódsz ki?
A párommal, családdal és a barátokkal töltök minél több időt. Ők a támaszaim, velük szeretek programozni.
Mit üzennél az ajkai szurkolóknak?
Mindenki tudja, hogy a magyar futballban nehéz idők jönnek, a csapat is nagy változásokon megy keresztül. Arra kérem Őket, hogy ennek ellenére tartsanak ki a klub mellett, támogassanak minket, mi pedig a pályán ezt megfogjuk hálálni!
Sok mérkőzést és sok sikert kívánunk ajkai mezben, Isten hozott Nálunk!


