Gólszerzők: Kovács J.3, Král E., Baksa D., Szabó B., Puskás P., Grőber M.

Jók: Puskás P., Kovács J., Sesztakov D.

FC Ajka: Ruttner – Szabó, Kaufmann, Sesztakov, Konkoly, Král, Puskás (Kassai), Kovács J. (Kovács Cs.), Juhász (Szokoli), Baksa, Grőber (Krützner) vezetőedző.: Zsidó András

Zsidó András: Hévízre utaztunk május 1-én, ahhoz a csapathoz aki 7 ponttal áll a tabella végén..
Az első percektől látszott ki a jobb csapat, csak a szél volt az ellenfelünk. Végül 8-0 arányban győztünk

FC Ajka – Sümegi VSE 8-0 (3-0)

FC Ajka: Ruttner – Szabó, Kaufmann, Sesztakov, Konkoly, Baksa (Lőrincz), Kárl, Puskás, Kovács J. (Kassai), Juhász (Szokoli), Grőber (Krützner) vezetőedző: Zsidó András

Zsidó András: Gyenge játékkal is simán győztünk a csere nélkül felálló Sümeg ellen.

FC Ajka – Üstökös FC Győr 7-2 (6-0)

Gólszerzők: Kovács J.2, Grőber M.2, Kaufmann B., Szabó B., Král E.”

FC Ajka: Ruttner – Kaufmann, Sesztakov, Konkoly (Bakos), Baksa, Král (József), Puskás, Kovács J. (Kassai), Szabó (Soós), Juhász (Szokoli), Grőber (Bak-Kovács) vezetőedző: Zsidó András

Zsidó András: A tabellán egy ponttal előttünk álló Üstökös látogatott hozzánk, úgy, hogy szerdán is játszottunk. Tudtuk, hogy ha meg akarjuk előzni őket, akkor itthon kell tartani a 3 pontot. Ennek megfelelően határozottan kezdtünk. Több szép támadást vezettünk, és letámadásainkkal sokszor hajszoltuk őket egyéni hibákba, amiket remekül kihasználtunk. Hátul végig stabilak maradtunk, így már az első félidőben eldöntöttük a találkozót. A második játékrészt átaludtunk, de ez is belefért… Gratulálok a Csapatnak az első félidőben mutatott játékhoz!!!