93. Böjte

Vezetőedző:
Waltner Róbert

Tudósítás:
90′ Véget ért a mérkőzés

89′ Nagy bedobást Graszl csúsztatja meg, Pákai a hosszún érkezik, aki a hálóba fejelt 2-1

85′ Pákait rúgják fel a 16-oson belül, azonban a tizenegyes elmarad

77′ Sóron beadását Andorka fejeli a kapunkba 2-0

63′ Nagy Erik hozta játékba nagyszerűen Horváthot, aki egy cselt követően ballal kapura lőtt, Slakta a lövését magabiztosan védte

58′ Köles beadását Graszl fejeli középre, Pákai elől Slakta húzza le

51′ Kaposvári ellentámadás végén Sóron lesgyanús helyzetben kapott labdát, a hazai támadó azonban ziccerben hibázott

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért a félidő

45′ Kollega fejesét védi Balogh

42′ Szakály tőr be egyedül a büntetőterületen belülre, a védőink lesre játszanak, de mivel a saját labdájára ment, gy ez nem lehetett les, a ziccerben meg nem hibázott, Balogh lábai között a kapuba lőtt 1-0

36′ Csemert rántják le középen, a játékvezető azonban nem fúj, az egyedül álló Szakály emel kapura, Graszl a gólvonalról tisztáz

35′ Nagy János hibáz óriási ziccerben

25′ Csemer szabadrúgását öklözi a mezőnybe Slakta, a kipattanó Oláht találja egyedül aki visszaemelt, de lövése kapu mellé szállt

24′ Kollega kavart a jobb oldalunkon, beadását Andorka piszkálta a kapura, Balogh órisási bravúrral védett

21′ Az ellentámadás végén szabadrúgáshoz jut a Kaposvár, Ivancsics lövése kerüli el Balogh kapuját

20′ Nagy bedobást követően Graszl fejelt, Kollega a gólvonalról vágta ki a labdát

19′ Kollega lövése kerüli el jócskán Balogh kapuját

16′ Horváth cselsorozata végére nem marad erő a lövésére

9′ Hazai sarokrúgást követően Köles ment hatalmasat

5′ Köles szabadrúgását Pákai csúsztatta a kapu elé, Graszl elől nagy helyzetben mentettek a ahazi védők

1′ Elkezdődött a mérkőzés

-15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

-30′ A mieink zöld-fekete-feketében, míg a hazaiak fehér-zöld-fehérben lépnek ma pályára

-55′ Megvannak a kezdőcsapatok