30. Soltész

Vezetőedző:
Kis Károly

Tudósítás:

90′ Győzelem a nyitányon! 2-1 arányban nyertünk a Győr ellen!

82′ A semmiből szépít a Győr: Priskin harcolt meg a labdáért, majd a rövid felsőbe lőtt 2-1

79′ Rétyi szerzett labdát, Zsolnai elé passzolt, aki nagy erővel lőtt a bal alsóba 2-0

73′ Nagy K. játszotta magát tisztára, majd lövését Gundel-Takács ütötte a mezőnybe

71′ Májer szabadrúgását védi Horváth T.

67′ Könnyen megduplázhattuk volna előnyünket, szép támadás végén Tar a kapu torkában nem találta el a labdát, majd Csizmadia elé került a labda akinek lövését Gundel-Takács védte bravúrral

66′ Előbb Horváth T.-nek volt dolga, majd az ellentámadásból Zamostny életerős lövését kellett Gundel-Takácsnak védenie

57′ Horvát Tamás nagy bravúrjára volt szükség, amikor Májer fejesét a jobb felsőből kitornázta

55′ Főlényünk góllá érett! Kovács N. ugratta ki Nagy K-t, aki gyönyörűen lépett ki a védők közül és Gundel-Takács mellett a hálóba passzolt! 1-0

46′ Nagyon nagy helyzettel kezdtük a második félidőt: Kovács beadását csúsztatta egy vendég védő Nagy K elé, aki kapásból lőtt, Gundel-Takács nagy bravúrral védte a rövidbe tartó labdát

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért az első félidő

41′ Újabb nagy helyzet maradt ki: szép támadás végén Rétyi passzolt Nagy K. elé, aki egy cselt követően Csizmadia elé passzolt, de Gundel-Takács nagy bravúrral leszedte a lábáról a labdát

38′ Horváth T. védi magabiztosan Szimcsó lövését

26′ Nagy K. talál a kapuba, de les miatt érvénytelenítik a találatot

20′ Szép támadás végén, Csizmadia játszotta magát tisztára, Gundel-Takács azonban hárítani tudta a lövését

19′ Zamostny labdája túljutott Gundel-Takácson, majd az alapvonalon Rétyi állította meg a labdát, visszagurítását Nagy K. helyezte kapu mellé

17′ Rétyi elé került a labda, aki kapásból lőtt, egy vendég védőről szögletre pattant a labda.

1′ Elkezdődött a mérkőzés

-15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

-30′ A mieink tiszta zöldben, míg a vendégek tiszta fehérben lépnek ma pályára