20. Major

Vezetőedző:
Kis Károly

Tudósítás:
90′ Hosszabbítás nélkül lefújja a mérkőzést a játékvezető

90′ Horváth lövését védi Czerula

89′ Major cselezi ki Czerulát, lövése nagy erővel a felső lécen csattant

83′ Nagy Krisztián lövését védi Czerula

60′ Balogh véd bravúrral

57′ Vallejost rúgják fel a büntetőterületen belül, a tizenegyest a sértett a kapu jobb oldalába lővi 4-0!

53′ Graszl futott el a bal oldalon, beadását Oláh sarokkal juttatja Czerula kapujába! 3-0

51′ Szabadrúgást követően Graszl fejelt középre, Kovács passzolt kapu mellé nagy helyzetben. Védőnket a lövés pillanatbán a szabálytalanul szerelték, a büntető elmaradt.

50′ Szabadrúgást követően Csizmadia ezúttal a kapufára fejel

48′ Ezúttal Vallejos lövésénél véd nagyot a vendég kapus. Szögletet követően Czizmadia a kapu torkából kapu mellé fejel

47′ Horváth ziccerét védi Czerula

45′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért az első félidő

45′ Horváth lövése megy kevéssel kapu fölé

37′ Vallejos szabadrúgását Kovács fejelte fölé

33′ Csizmadia fejesével 2-0

30′ Horváth lő kevéssel kapu fölé

23′ Oláh lövését fejelik ki a vendég védők, a szögletet követőn Csizmadia fejel kevéssel kapu mellé

18′ Szögletet követően nem tudtuk kapura rúgni a labdát

17′ Oláh jut túl már Czerulán is, kapuba túrtó labdáját a gólvonalról menti egy vendég védő

16′ Oláh passzol remekül Horváth elé, aki nagy helyzetben csúnyán kapu mellé lő

11′ Csemer beadását Oláh passzolja a vendégek kapujába! 1-0

4′ Csizmadia távoli lövésénél kellett nyújtóznia Czerulának

1′ Elkezdődött a mérkőzés

-15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

-30′ A mieink fehér-zöld-fehérben, míg az ellenfél, szürke-citromsárga-citromsárgában lép ma pályára