22. Irimiás

Vezetőedző:
Kis Károly

Tudósítás:

90′ Véget ért a mérkőzés

82′ Kovács N. beadását Zamostny fejelte kapura, próbálkozását magabiztosan védte Slakta

74′ Soltész vette célba a rövid alsót, de Slakta védeni tudott

68′ Szép támadás végén Rétyi elé került a labda, aki szépen tekert a bal felsőbe! 4-0

57′ Rétyi, Présinger majd Irimiás volt a labda útja, utóbbi lövését nagy helyzetben blokkolták szögletre a vendég védők

55′ Nagy K. lőtt kevéssel kapu fölé

52′ Nagy K. lépett ki nagy helyzetben, de Slakta az utolsó pillanatban menteni tudott

51′ Rétyi cselezte magát tisztára, majd ballal kilőtte a hosszú alsót 3-0!

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért a félidő

41′ Soltész szabadrúgás ment kapu fölé

30′ Megdupláztuk előnyünket: egy szögletet követően Zsolnai csúsztatott a röviden, majd Nagy K. rázta le védőjét és akrobatikus mozdulattal a kapu bal oldalába juttatta a labdát! 2-0

26′ Nagy K. 16 méterről próbálkozott, de lövése kevéssel kaput tévesztett

24‘ Rétyi vállalkozott távolról lövésre, próbálkozása egy vendég védőn irányt változtatva jutott a kapuba

18′ Horváth kezéből csúszott ki a labda, Hleba szerezte meg, majd kapura emelt, de Horváth javítani tudta a hibáját

13′ Soltész remek szöglete után Kovács fejelt kapura, lövését a gólvonalról vágták ki a vendég védők

12′ Nagy K. vállalkozott lövésre 20 méterről, próbálkozása kevéssel ment kapu mellé

8′ Veszélyes vendég szögletet követően Kovács tisztát a hosszún

1′ Elkezdődött a mérkőzés

-15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

-30′ A mieink tiszta fehérben, míg a vendégek piros-feketében játszanak