31. Stoiacovici

Vezetőedző:
Kis Károly

Tudósítás:

90′ Véget ért a mérkőzés

90′ Nagy I. szépen cselezte tisztára magát, majd lövését Helesfay védte, a kipattanót Zamostny lőtte rá, de a vendégek kapusa ismételten védeni tudott

85′ és ahelyett, hogy mi találnánk be a Pécs szerez újabb gólt… Keresztes talál a kapuba 0-3

83′ Kimaradt a kihagyhatatlan: Helesfay rúg csúnyán luftot, Nagy K. üres kapuval áll szemben, de a kapufát találja el…

63′ Szinte a semmiből növelte előnyét a vendég csapat, Óvári átlövésből volt eredményes 0-2

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért az első félidő

43′ Présinger végezhetett el ígéretes helyről szabadrúgást, nagy erejű lövését a vendég kapu bravúrral védte

31′ Csizmadia passzol Nagy K. elé aki egy igazítást követően lő, egy vendég védőben azonban elakad a labda, Nagy K. büntetőt reklamál.

26′ Geiger lépett ki leshatárról, majd Horváth alatt a kapuba gurított 0-1

16′ Görgényi beadását Nagy K. fejeli kapu mellé

1′ Elkezdődött a mérkőzés

15′ kemény küzdelem folyik a pályán, a kapuk eddig nem nagyon forogtak veszélyben

– 15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

-30′ A mieink tiszta fehérben, míg a vendégek piros-feketében lépnek ma pályára