15. Erdei

Vezetőedző:
Schindler Szabolcs

Tudósítás:
90+3′ Véget ért a mérkőzés

87′ Major gyönyörűen ugratta ki Nagy K.-t akinek első próbálkozását még védeni tudta Gyatyel, a kipattanót támadónk azonban az üres kapuba lőtte. 5-0

76′ Molnár beadását Major fejelte kapura, Gyatyel azonban védeni tudott

70′ Nagy K. szerzett labdát a félpályánál, egyből kapura lőtt, a kint álló Gyatyel már verve volt, de a lövés kevéssel kapu mellé ment

57′ Nagy K. lépett ki nagyszerűen, középre adását az utolsó pillanatban mentették Major elől szögletre a vendég védők

55′ Újabb nagy helyzet maradt ki: Nagy K. centerezését Major lőtte a felső lécre

52′ Nagy K. ziccerét védi Gyatyel

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért az első félidő

45′ Pákai fejesét védi bravúrral Gyatyel. A szögletet követően Köles lövése megy centikkel kapu mellé

41′ Major verte meg gyönyörűen ellenfelét, középre adását Nagy K. passzolta az üres kapuba 4-0

37′ Nagy K. szabadrúgását Gyatyel tenyereli a felső lécre

35′ Óriási fölényben játszunk, újabb gólt egyenlőre nem sikerült szereznünk, a magabiztos vezetés kissé megnyugtatta csapatunkat

16′ Nagy K. nagyszerű szabadrúgását Kovács fejelte szépen a kapuba! 3-0

6′ Nagy K. lövését még védi Gyatyel, a kipattanót azonban Csizmadia a hálóba lövi 2-0

1′ Nagy K. beadását egy vendég védő saját kapujába fejeli 1-0

1′Elkezdődött a mérkőzés

-15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

-30′ A mieink fehér-zöld-fehérben, míg a vendégek tiszta kékben lépnek ma pályára