27. Lakatos

Vezetőedző:
Kis Károly

Tudósítás:

92′ Véget ért a mérkőzés

90′ Csizmadia közeli lövését védi Megyeri

81′ Ártatlan felívelésből egyenlít a vendég csapat, miután Kiss B. fejese csúszott be Horváth mellett a kapuba.

75′ Rétyi lövését egy vendég védő blokkolja szögletre

56′ Szögletet követően Zamostny elé kerül a labda, akinek nagy erejű lövését Jagodics fejeli ki a gólvonalról

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért a félidő

35’Szép kontra végén Csizmadia egy vissza cselt követően kevéssel helyezett a hosszú alsó mellé

33′ Kenderes szép cselt követően ugratja ki Nagy K-t, támadónk szép mozdulattal átemelte Megyerit, a labda centikkel kerülte el a vendégek kapuját

21′ Balogh közeli próbálkozását védi Horváth T.

11′ Tar felszabadításába lépett bele Izing, aki így 1-1ben vezethette a labdát Horváthra, aki nagy bravúrral védett.

9′ Présinger távoli lövését védi bravúrral Megyeri.

6′ Egészen pazar góllal szerzünk vezetést: Nagy K. vette észre, hogy kint áll Megyeri a kapujából, majd jó 45 méterről átívelte a kapus felett a labdát

1′ Elkezdődött a mérkőzés