Két büntetővel fordítani tudtak a hazaiak

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR–FC AJKA 2–1 (0–1)

Mosonmagyaróvár, MTE 1904 Sporttelep, 500 néző.

Vezette: Kovács Imre (Ring Kevin, Nagy Viktor)

MOSONMAGYARÓVÁR:
Heinrich – Gáncs, Czingráber, Debreceni, Deák, Nagy K. (Horváth K., 76.) – Tóth L. (Simita, 58.), Végh B. (Papp, 83.), Sajbán M. (Illés D., szünetben) – Szalka, Boros G. (Nagy Zoárd, 58.). Vezetőedző: Varga László

AJKA:
Horváth D. – Szűcs K., Jagodics B., Tar, Csemer – Tóth G. – Csizmadia Z. (Gaál B., 80.), Kenderes Z. (Vogyicska, 71.), Sejben (Dragoner, 71.), Doncsecz (Berzsenyi, szünetben) – Szarka Á. Vezetőedző: Kis Károly

Gólszerző:
Kenderes (0–1) a 33., Végh B. (11-esből, 1–1) a 63., Végh B. (11-esből, 2–1) a 78. percben

MESTERMÉRLEG
Varga László:
 – Picit megnehezítettük a saját dolgunkat, hiszen az Ajka az első helyzetéből megszerezte a vezetést. Kicsit hullámzó volt a játék képe, de óriásit harcoltunk, és remélem, hogy ezzel a győzelemmel megérkeztünk a másodosztályba. Ha sikerül ilyen elszántsággal tovább dolgoznunk, akkor szép sikereket érhetünk el.