Hevesi Tamás

Tudósítás:
90+2′
Véget ért a mérkőzés

90+2′ Major ugratja ki remekül Oláht, aki remekül lő a hosszúba

90′ Két percet hosszabbít a játékvezető

88′ Horváth szabadrúgása kerüli el kevéssel Gábor kapuját

82′ Major készítette le szépen Bonivártnak, aki kevéssel lőtt Gábor kapuja mellé

77′ Szabadrúgást követően Pákai elé került a labda, aki köépre emelet, labdája éppen hogy magas volt Kovácsnak
76′ Major cselezte magát szépen be a büntetőterületen belülre, majd remekül passzolt Horváth elé, aki higgadtan a kapuba lőtt. 1-3

71′ Ezúttal Nagy K. rázza le védőjét, Gábor szép reflexmozdulattal védett

65′ Oláh egy csel után lőtt, lövése kevéssel szállt Gábor kapuja fölé

60′ Csemer jobblábas próbálkozását védte Gábor

56′ Ezúttal a mi büntetlenünkön belül szerelt Bonivárt, a hazaiak büntetőt reklamáltak, a játékvezető sípja azonban ezúttal is néma maradt.

55′ Sorra dolgozzuk ki a nagyobbnál nagyobb helyzeteket: ezúttal Oláh futott el a jobb szélen, lövése éppen hogy elkerülte a kaput

53′ Csizmadia csúsztatásába kezezett bele egy hazai védő, Móri játékvezető azonban nem ítélt büntetőt

52′ Csizmadia próbálkozott kapásból, lövése kevéssel tévesztette el a kaput

50′ Molnár készített le a labdát Kovácsnak, azonban középpályásunk jócskán fölé lőtt

48′ Vitelki futott el ismételten a jobb szélen, középre adásáról éppen hogy lemaradt Besztercei

47′ Nagy bedobást követően Pákai csúsztatta meg a labdát, próbálkozását kicsúsztatták a hazai védők, azonban Nagy Krisztián elé került a labda, támadónk kapásból próbálkozott, lövése viszont jócskán fölé ment

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért az első félidő

45′ Csemer szabadrúgása tévesztett kevéssel célt

40′ Csemer futott el remekül a bal szélen, aki Nagy K. elé passzolt, támadónk egy szép cselt követően kilőtte a jobb felső sarkot. 1-2

38′ Egy előreívelést követően Nagy Krisztián előzte meg remekül a hazaiak kapusát, aki az üres kapuba passzol! 1-1

31′ Vitelki futott el ismételten a jobb oldalán, középre adása egyedül találta Beszterceit, aki az üres kapuba passzol! 1-0

27′ Köles beadását fejeli kapu mellé Molnár

28′ Ismételten Varga került helyzetbe, lövése azonban jócskán elkerülte Horváth kapuját

26′ Vitelki futott el szépen a jobb oldalon, középre adásáról centikkel maradt le Varga

18′ Molnár passzolt remekül Nagy K. elé, aki nagy erővel a kapufát találta el, Gábor már verve volt.

15′ Csemer szöglete után alakult ki kavarodás a hazai kapu előtt, azonban nem tudtunk élni a lehetőséggel

8′ Köles nagy bedobását Pákai csúsztatta kapura, a hazai kapusnak azonban nem okozott különösebb problémát a kísérlet

7′ A hazaiak már 3 szögletet is elvégezhettek, azonban egyik után sem alakult ki komolyabb helyzet

2′ Nagy Krisztián előtt adódott lövőhelyzet, támadónk azonban kevéssel kapu mellé lőtt

1′ Elkezdődött a mérkőzés

-15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést.

-30′ A mieink tiszta fehérben, a hazaiak tiszta feketében játszanak.

-50′ Megvannak a kezdőcsapatok