18. Vajda

Vezetőedző:
Barna László

Tudósítás:
93′ Véget ért a mérkőzés

89′ Pákai kapott labdát a leshatáron középre adását éppen tisztázni tudta egy hazai védő

87′ Kenderes próbálkozott átlövéssel, de lövése célt tévesztett

86′ Nagy keresztlabdát Keresztes fejelt középre, középre adásáról centikkel maradt le Pákai

85′ Meddő mezőnyfölényben játszunk, nem nagyon tudjuk feltörni a hazaiak védelmét

80′ Az utóbbi percek inkább a sárga lapokról szólt, jó párat kiosztott belőle a játékvezető

66′ Szép támadás végén Molnár lőtt az oldalhálóba

65′ Horváth szögletét Kovács fejelte kapura, próbálkozását a gólvonalról vágták ki

61′ Jobb oldali támadás végén Lőrincz elé került a labda, aki kevéssel lőtt kapu mellé

60′ Horváth lövését blokkolják szögletre, Horváth már verve volt

57′ Illés szerzett labdát, egészen a kapuig mehetett, de lövés helyet passzolni akart, így odalett a lehetőség

55′ A szögletet követően Lőrincz fejelt kapufára

54′ Keresztes veszített veszélyes helyen labdát, a kontra végén pedig majdnem növelték

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért az első félidő

42′ Megszerezte a vezetést a hazai csapat: a jobb oldalon vezetettek támadást, a középre adásnál Lőrincz kihasználta testi fölényét és Köles mellett a hálóba fejelt. 1-0

39′ Horváth szabadrúgása kerüli el centikkel a hazai kaput

28′ Harsányi beadásánál futott össze egy hazai védővel Horváth, majd Kretz mentett a gólvonalról

24′ kovács mentett nagy helyzetben szögletre, majd a sarokrúgást követően Lőrincz fejelt az üres kapu fölé. Jó lenne felébredni

20′ Sajnos egyenlőre nem rólunk szól a mérkőzés, a hazaiak játszanak fölényben és jutnak el többször a kapunkig

11′ Horváth került hatalmas ziccerbe, Horváth Dánielen már túljutott a labda, de Köles a gólvonalról tudott menteni

8′ Az első percekben egyik kapu előtt sem adódott komolyabb lehetőség

1′ Elkezdődött a mérkőzés

-15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

-30′ A mieink fehér-zöld-fehérben, míg a hazaiak tiszta pirosban lépnek ma pályára

-55′ Megvannak a kezdőcsapatok