29. Molnár D.

Vezetőedző:
Kis Károly

Tudósítás:

90+3′Véget ért a mérkőzés

90′ Oláh 20 méterről lő a jobb alsóba 2-3

71′ Eldőlni látszik a mérkőzés: Kulcsár egy kontra végén talál a kapuba 1-3

55′ Nagy K. jutott túl a kapuson, de lövését a vendég védők a gólvonalon blokkolták

52′ Kulcsár fejesét akarta megfogni Berla, a csúszós labda azonban kicsúszott a kezéből, ami a kapufa segatségével jutott vissza kapusunk kezébe

46′ Elkezdődött a második félidő

45′ Véget ért a félidő

45′ Oláh fejelt a kapuba, de les címén érvénytelenítették a találatot

40′ Nagy I. beadását Csizmadia fejelte a kapuba

37′ Csizmadia lövését védi Szabó

34′ Többször is röviden szabadítottunk fel, majd Szabó pókhálózta ki a bal felső sarkot 0-2

27′ Nagy K. fejelte el a labdát a Szabó mellett, az egyik vendég védő azonban a gólvonalról szögletre tisztázott.

23′ Nagy védelmi hibát követően Szabó Bálint maradt teljesen egyedül az ötösön belül, aki a kapu bal oldalába passzolt 0-1

12′ Soltész centerezésébe Lengyel piszkált bele, Szabó a jobb alsó sarokból tornázta ki a labdát

8′ Berlának akadt dolga egy távoli budaörsi lövéssel

1′ Majdnem megvan a vezetés: Soltész szögletét egy vendég védő fejelte centikkel kapu fülé

1′ Elkezdődött a mérkőzés

– 15′ A csapatok lassan befejezik a bemelegítést

– 30′ A mieink tiszta fehérben, míg a vendégek zöld-fekete-feketében lépnek ma pályára