Barion Pixel
2024.04.26.
FelnőttHírek

Folytatódik a bajnokság

Rövid téli szünetet követően hétvégén folytatódik a Merkantil Bank Liga NB II-es bajnoksága. A mieink Putnokra látogatnak, ahol a közvetlen rivális Kazincbarcika SC vendégei lesznek Kis Károly tanítványai. A találkozó játékvezetője Takács János lesz, az asszisztensi feladatokat Kovács Gábor és Kovács II. Gábor látják el, míg a tartalékjátékvezető Berényi Tamás lesz.

A téli felkészülés során 4 edzőmérkőzést játszott csapatunk: a Veszprémet (2-0), a Balassagyarmatot (4-0) és  Pápát (3-0) legyőztük, míg a főpróbán, az elsőosztályú Mezőkövesdtől vereséget szenvedtünk (1-2).

A téli szünetben három új játékossal bővült keretünk (Tar Zsolt, Tóth Gergely, Zamostny Balázs), míg hatan távoztak (Pákai Gergő, Kovács Gergő, Major Norbert, Szabó Norman, Molnár Dominik és Oláh László) csapatunkból.

A bajnokság 3. fordulójában 2-0-ás vereséget szenvedtünk hazai pályán a Kazincbarcikától, így van miért visszavágni  hétvégi mérkőzésen.

Kis Károlynak eltiltottal nem kell számolnia, sérülés miatt azonban többek játéka kérdéses a hétvégi összecsapáson.

A találkozó vasárnap 14 órai kezdettel kerül megrendezésre, a mérkőzésről online szöveges tudósítással jelentkezünk.