Egygólos győzelem a Mosonmagyaróvár ellen

Szombat délelőtt 11 órai kezdettel a szintén másodosztályú Credobus Mosonmagyaróvárt fogadtuk az Ajkai városi Sportcentrumban.

FC Ajka – Credobus Mosonmagyaróvár 1-0 (1-0)

Gólszerző: Dragoner

FC Ajka : Horváth (Balogh 46’) – Szűcs (Fodor 46), Tar (Görgényi 46’), Jagodics, Csemer  (Présinger 46’) – Tajthy (Tóth) – Doncsecz (Molnár 46’), Vogyicska, Zsolnai (Kenderes 46’), Sejben (Csizmadia 46’) – Dragoner (Szarka  46’) vezetőedző: Kis Károly

Credobus Mosonmagyaróvár: Heinrich – Debreceni, Sajbán, Horváth K., Tóth L., Szalka, Dezamits, Nagy Z., Deák, Végh B., Papp Sz pályára lépek még: Simita, Gáncs, Letenyei, Boros, D’Urso, Illés, Monori, Czingráber, Szabó, Nagy K. vezetőedző: Varga László

Dragoner helyzetekkel indult  a mérkőzés, majd a túl oldalon Horváthnak kellett kétszer is bravúrral védenie.

A találkozó 21. percében Csemer végezhetett el szabadrúgást az oldalvonal mellől, középre adását Dragoner 8 méterről fejelte Heinrich kapujába. 1-0

Az első félidő második felében nem forogtak veszélyben a kapuk, így további találat nem született.

A második játékrészben szinte sort cserélt Kis Károly vezetőedző, de komolyabb lehetőséget nem sikerült kialakítunk a vendég kapu előtt, igaz Baloghnak sem nagyon akadt dolga, így egy gólos győzelmet arattunk a mai felkészülési mérkőzésen

A főpróbát szintén hazai pályán játsszuk, hiszen július 24-én (vasárnap) 17 órai kezdettel a Dorog együttesét fogadjuk.