U17 II. osztály Észak-Nyugat, 14. forduló 2015.11.22.

VFC USE – FC Ajka 6-2  (2-2)

Gólszerzők: Szabados Bence, Nemes Máté

Jók: Vincze Patrik, Koller Krisztián, Král Lívió, Imre Dávid, Szabados Bence

Polonkai Csaba: Sajnos kapus nélkül semmilyen bajnokságban nem lehet jól szerepelni, amit a mai mérkőzés is bizonyított. Igaz ez elején megilletődötten kezdtünk, de utána jól játszva és  sok helyzetet kidolgozva fociztunk. Egyenrangú ellenfelei voltunk a Veszprémnek, szép kontrákat vezettünk, de sajnos kaptuk a védhető gólokat és ezzel el is dőlt a mérkőzés. Azt kell mondjam, ha nálam véd a veszprémi kapus, akkor mi nyerjük a mérkőzést.

Kapuvár – FC Ajka 3-4  (3-1)

Gólszerzők: Bakó Roland (2), Pethő Márton, Ványik Dániel

Jók: Az egész Ajka

Polonkai Csaba: Először is gratulálok a srácoknak mert nagyot futballoztak, főleg a második félidőben. Az elsővel annyi volt a probléma, hogy támadtunk, de a helyzeteinket rendre elhibáztuk, az ellenfél meg ahogy ilyenkor lenni szokott berúgta azokat. A félidőben megbeszéltük a hibákat és olyan játékot produkáltak, hogy a nagy akarat és lelkesedés meghozta a gólokat is és így izgalmasan záródott a mi javunkra a mérkőzés.

U17 II. osztály Észak-Nyugat, 13. forduló 2015.11.13.

FC Ajka – Csorna SE 3-2  (1-1)

Gólszerzők: Pethő Márton (2), Szabados Bence

Polonkai Csaba: Két hasonló képességű csapat jó iramú mérkőzésen a helyzeteit jól kihasználó és nagy akarattal játszó hazaiak megérdemelten nyertek.

U17 II. osztály Észak-Nyugat, 12. forduló 2015.11.07.

Hévíz SK – FC Ajka 3-1 (1-0)

Gólszerző: Vincze Patrik

Jók: Král Lívió, Vincze Patrik, Bakó Roland, Czepek Péter

Polonkai Csaba: Két azonos képességű csapat közül. a helyzeteit jobban kihasználó csapat győzött.

U17 II. osztály Észak-Nyugat, 11. forduló 2015.10.31.

FC Ajka – Gyirmót SE Győr 0-11 (0-5)

Gólszerző:

Jók: –

Polonkai Csaba: A Gyirmót a nagy technikai és fizikai fölényét nagyon jól használta ki és megérdemelten győzött.

U17 II. osztály Észak-Nyugat, 10. forduló 2015.10.25.

VFC USE – FC Ajka 2015.11.25.-re halasztva!

U17 II. osztály Észak-Nyugat, 9. forduló 2015.10.17.

FC Ajka – Sopron SC 0-6 (0-3)

Gólszerző:

Jó: Král Lívió

Polonkai Csaba: A mai mérkőzés óriási csalódás volt számomra, mert úgy éreztem hogy az utóbbi hetekben feljövőben voltunk és biztató jeleket láttam az elmúlt mérkőzéseken, de sajnos most nyomokban sem láttam semmit. Én nagyon szégyellem magam, remélem a játékosok is.

U17 II. osztály Észak-Nyugat, 8. forduló 2015.10.11.

Balatonfüredi USC – FC Ajka  2-6(2-3)

Gólszerzők: Nemes Máté (3), Szabados Bence (2), Ványik Dániel

Jók: Nemes Máté, Král Lívió, Szabados Bence, Kis-Varga András

Polonkai Csaba: Az első félidőt átaludtuk, a másodikban már elkezdtünk futballozni, amihez több jó egyéni teljesítmény kellett. Ennek köszönhetjük a fölényes győzelmünket.

U17 II. osztály Észak-Nyugat, 7. forduló 2015.10.02.

FC Ajka – Pápai ELC U-16 1-2 (1-0)

Gólszerző: Czepek Péter

Jók: Czepek Péter, Nemes Máté, Král Lívió, Vincze Patrik

Polonkai Csaba: Az első félidőben mi játszottunk jobban, a másodikban a Pápa, de ehhez kellet Ambrus Máté kiválása.  Kiesésével sajnos megbomlott a csapategység. Nagyon nagy technikai hibákat vétettünk, amit ebben a korosztályban már nem lenne szabad  elkövetni.

U17 II. osztály Észak-Nyugat, 6. forduló 2015.09.27.

Andráshida LSE – FC Ajka 2-4 (2-1)

Gólszerzők: Szabados Bence (2), Král Lívió, Ványik Dániel

Jók: egész Ajka

Polonkai Csaba: Az első félidőt átaludtuk, langyosak voltunk, de a szünetben okozott fejmosás megtette hatását és a második félidőben helyenként szép támadásokat vezetve megérdemelten nyertünk.

U17 II. osztály Észak-Nyugat, 5. forduló 2015.09.19.

FC Ajka – Üstökös FC Győr-Bácsa 2-0 (1-0)

Gólszerző: Szabados Bence (2)

Jók: Krebsz Dániel, Szabados Bence, Kis-Varga András, Ambrus Máté

Polonkai Csaba: Két egyforma képességű csapat közül, mi jobban használtuk ki a helyzeteinket és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Remélem ez a győzelem önbizalmat ad a srácoknak és ez kihat az következő mérkőzésekre.

U17 II. osztály Észak-Nyugat, 4. forduló 2015.09.12.

Mosonmagyaróvár TE – FC Ajka 4-1 (2-0)

Jók: Krebsz Dániel, Vincze Patrik

Polonkai Csaba: Már az előjelek se voltak a legjobbak, hiszen többen hiányoztak különböző indokokkal, így nem számíthattam a következő játékosokra: Döbrösi Máté, Bánhelyi Máté, Paksai Bálint, Szabados Bence, Bakó Roland. A mérkőzés  elején még pariban voltunk ellenfelünkkel,  de sajnos a kapusunk lesérült , így az egyik mezőnyjátékosunknak kellett beállnia, ráadásul emberhátrányba kerültünk, hiszen Czepeket kiállították. Ettől függetlenül 4 pontrúgásból kaptuk a gólokat, ami elkerülhető lett volna. Nagyon nehéz ősz előtt állunk.

U17 II. osztály Észak-Nyugat, 3. forduló 2015.09.06.

Szombathelyi Haladás VSE – FC Ajka 4-0 (0-0)

Jók: Ambrus, Krebsz, Döbrösi

Polonkai Csaba: Sajnos a védekezés felemésztette az összes energiánkat, így a támadásokra semmi erőnk nem maradt. Megérdemelten nyertek a hazaiak.

U17 II. osztály Észak-Nyugat, 2. forduló: Szabadnap

U17 II. osztály Észak-Nyugat, 1. forduló 2015.08.31.

Sárvár – FC Ajka 4-3 (1-3)

Gólszerzők: Král Lívió Eliot, Ványik Dániel, öngól

Jók: Ambrus, Ványik, Czepek, Koller

Polonkai Csaba: Amelyik csapat 44 perc után 3 góllal vezet, az ennyire nem omolhat össze. Ebbe belejátszik a gyenge edzéslátogatottság és a nem megfelelő összpontosítás. Sajnos 1-2 embernek hirtelen nagy ugrás az U 17.sajnálom hogy így alakult ez a mérkőzés, hiszen ebben jóval több volt. Hogy jobbak legyünk ahhoz az edzéslátogatottságnak egyértelműen javulnia kell!

FC Ajka-Sárvár 6-1
Polonkai Csaba: Nagyon vártuk már a tavaszi rajtott. Igaz nem úgy alakult a téli felkészülés ahogy elterveztem. A srácok rám cáfoltak, mert nagy akarásssal és meglepően sok gólt rúgva kedztük a szezon elsö mérközését, amihez csak gratulálok. Remélem, hogy hasonló lesz a folytatás.
Jók: Az Egész csapat.
FC Ajka-Kapuvári SE 2-1 2014.11.22.
A mai mérkőzésen csak a győzelem volt pozitívum, a többit felejtsük el.
Jók: Nemes, Kók

MTE-FC Ajka 2-3 2014.11.13
A mérkőzésen végig mi irányítottuk, helyzetek sokaságát dolgoztunk ki, amiből 3 gólt rúgtunk.Voltak szép támadások, és ehhez meg jött egy felszabadult játék, lendületesek voltunk és teljesen megérdemelten nyertünk.
Jók: Nemes, Kók, Kungl, Amrus K, Burai, Kis-Varga.

FC Ajka-ZTE 0-7 2014.11.08.
Az 5 fiatallal felálló csapatunknak sajnos csak ennyire tellett. Nem voltunk egy súlycsoportban.
Jók: Káloczi, Ambrus M, Nemes, Döbrösi

Sopron “B”-FC Ajka 3-0 2014.10.29.
Sajnos nem sikerült a bravúr, pedig nagyon bíztam benne. A lehetőségeink meg voltak de sajnos nem tudtunk élni  vele,. Ráadásul volt egy jogtalan kiállítás és azt már nem bírtuk el. Összességben mindent megtettünk de egyenlőre ennyire tellett.
Jók: Káloczi, Szarka, Kungl, Ambrus M., Ambrus K,

Sopron “A”-FC Ajka 2-0 2014.10.27.

Az első félidőben az ellenfél volt jobb, a másodikban pedig mi. A helyzeteink meg voltak, még kapufát is lőttünk, nem érdemeltünk vereséget. A játékvezetők pedig nem voltak a helyzet magaslatán.
Jók: Ambrus K, Kungl, Szarka, Burai,
FC Ajka-Balatonfüred 2-0 2014.10.25.
Végre sikerült nyerni, igaz a játék döcögött de nagyon nagy energiát mozgattak meg a fiúk a győzelemért és megérdemelték a sikert.
Jók: Ambrus K. Kungl, Burai, Nemes
Csorna-FC Ajka 0-0 2014.10.17.
Nagyon nagy akarttal és helyenként jo játékkal sikerült egy pontot szerezni, egy masszív és fizikailag erősebb csapattal szemben. A védekezésünk az rendeben volt de a kapu előtt még sokat kell dolgozni, hogy gólt vagy gólokat lőjünk. Az eredmény igazságosnak mondható.
Jók: Az egész csapat.
ZTE B-FC Ajka 4-1 2014.10.10.
A srácok mindent megtettek, vezettünk is de az ellenfél kihasználta  a fizikai fölényét és összességében megérdemelte a győzelmet. Pozitívum, hogy játszott nálunk 3 fiatalabb játékos és ők is mindent megtettek.
Jók: Amrus M, Kungl, Káloczi
FC Ajka-Szombathely 0-2 2014.10.03.
Peches vereséget szenvedtünk, míg az ellenfél berúgta a helyzeteit, mi addig kihagytuk. Sajnos a futball ilyenkor büntet és minket megbüntetett.
Jók: Ambrus K., Kungl, Szarka, Vincze
Veszprém FC-FC Ajka 3-0 2014.09.27.
A vereség ellenére nem vallottunk szégyent egy jobb csapat otthonába, szívósan és nagy akarattal játszottunk. Volt 2-3 lehetőség de mi azt elhibáztuk az ellenfél viszont nem. Összességben elégedett vagyok a hozzáállással, akarattal és helyenként a játékkal is.
Jók: Kungl, Ambrus K, Vincze, Kók M., SzarkaM.
2014.05.31.Sopron A – FC Ajka 3:4 (3:1)
 Jó: Egész csapat.
 Értékelés: Második félidei fegyelmezett, lelkes játékkal bravúros győzelem. Gratulálok a játékosoknak a bajnokságban nyújtott teljesítményéhez.
2014.05.28. FC Ajka – Üstökös USE 4:0 (2:0)
Értékelés: Helyenként jó játékkal, szép támadásokat vezetve magabiztos győzelem.
2014.05.24. FC Ajka – ZTE A 2:6 (1:3)
Jó: Kungl Á, Paksai M, Lukács P, Ambrus K
 Értékelés: Tisztességes helytállás egy jelentősen nagyobb játékerőt képviselő csapat ellen.
2014.05.20. FC Ajka – Pápa 2:2 (0:2)
 Értékelés: Reménytelennek tűnő helyzetből sikerült talpra állnia a csapatnak, ezért mindenki dicséretet érdemel.
2014.05.17. Csorna SE – FC Ajka 3:3 (0:1)
 Jó: Szarka M, Paksai M
 Értékelés: Főleg védőink második félidő középső negyedórájában nyújtott fegyelmezetlen, “fejetlen” játéka miatt alakult így az eredmény.
2014.05.04. Veszprém UFC – FC Ajka 5:0 (3:0)
 Jó: Senki.
 Értékelés: Gyenge teljesítmény, teljesen megérdemelt hazai győzelem.
2014.04.26. FC Ajka – Mosonmagyaróvár 4:0 (2:0)
 Értékelés: Helyenként jó játékkal, példás hozzáállással értékes győzelem egy jó képességű ellenféllel szemben.
2014.04.12. Andráshida – FC Ajka: 1-1 (1-1)
 Értékelés: A nehéz körülmények ellenére minden játékos példás hozzáállással végezte a feladatát.
2014.04.05. FC Ajka-Sopron B 2:0 (1:0)
 Jó: Kók M, Nemes M, Kungl Á, Németh A
 Értékelés: Nehéz győzelem egy fegyelmezetten, keményen, agresszívan játszó csapat ellen.
2014.03.28. Zalaegerszegi TE – FC Ajka 3:0 (0:0)
Jó: Rába D, Paksai M, Kovács Á, Szarka M,
Értékelés: Nyolcvan percig fegyelmezett, nagyon lelkes játékunkkal jól ellensúlyoztuk a jelentősen nagyobb tudású ellenfél játékát. Kár az utolsó öt percben kapott két gólért.
2014.03.22. FC Ajka – Gyirmót FC 1:1 (0:1)
 Jó: Lukács P, Ambrus K, Rába D, Németh A, Paksai M
 Értékelés: Első félidőben gyengébb teljesítményt nyújtottunk. Szünet után játékunk feljavult és megérdemelten egyenlítettünk. Dicséretes, hogy tíz emberrel is egyenrangú ellenfelek voltunk.
2014.03.13.    Szombathelyi Haladás SE – FC Ajka 0:1 (0:0)
 Értékelés: Fegyelmezett, lelkes, odaadó játék, értékes győzelem!
FC Ajka-Balatonfüred: 6-0     2014.03.09
Jó: Nemes M, Lukács P, Rába D, Németh A
 Értékelés: Hatvan perc jó játék, magabiztos győzelem.
u17 ajka-balatonfured 3836

u17 ajka-balatonfured 3816

u17 ajka-balatonfured 3828

Körmend-FC Ajka: 0-5 (0-1)    2014.03.01.

Jó: Szarka Martin, Lukács Patrik, Paksai Márk, Németh Arnold
Értékelés: Rendkívül rossz talajú pályán, helyenként jó megoldásokkal megérdemelt győzelem.